ეროვნულ არქივს ბელგიის სოციალური ისტორიის ინსტიტუტის დელეგაცია ეწვია
საქართველოს იუსტიციის სამინიტროს ეროვნულ არქივის გენერალურმა დირექტორმა თეონა იაშვილმა დღეს ბელგიის სოციალური ისტორიის...
პროექტის "სტუდენტთა დასაქმების პროგრამა საზაფხულო არდადეგებზე“ მონაწილეებმა ეროვნულ არქივში მუშაობა დაასრულეს
საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს ეროვნული არქივის გენერალური დირექტორი თეონა იაშვილი საქართველოს განათლებისა და მეცნიე...
საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს ეროვნულ არქივში უძველესი ისტორიული დოკუმენტების დიგიტალიზაცია მიმდინარეობს. საისტორიო...
ეროვნულმა არქივმა ბალეტმეისტერ ალექსი ჭიჭინაძის კოლექცია შეიძინა
საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს ეროვნულმა არქივმა კერძო პირისგან შეიძინა ქართველი ბალეტის მსახიობისა და ბალეტმეისტერი...

National Archives of Georgia complemented its holdings with the Collection of Aleqsi Chichinadze
National Archives of the Ministry of Justice of Georgia purchased the collection of Georgian Ballet artist and ballet...
The National Archives of the Ministry of Justice of Georgia welcomed today the delegation of the Institute of the So...
Teona Iashvili, general Director of the National Archives of the Ministry of Justice of Georgia and Alexandre Kvitashvil...
The National Archives of the Ministry of Justice of Georgia is digitizing ancient historical documents. The collection o...
Teona Iashvili, general director of the National Archives of the Ministry of Justice of Georgia met the participants of...
The exhibition dedicated to the anniversary of the Victory over fascism has opened in the National Archives of the Minis...